Przejdź do treści
3_2
2_2
1_2

O NAS

Gabinet Stomatologiczny "Nad Seganką"

Gabinet Stomatologiczny został stworzony specjalnie w celu kompleksowo i holistycznego podejścia do pacjenta . Ogromne doświadczenie i zdobyte umiejętności pozwalają zaoferować  najwyższy standard świadczonych usług, które  krok po kroku poprowadzą Państwa do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Codziennie staramy się zasłużyć na zaufanie naszych pacjentów oferując kompleks usług oraz przyjazną atmosferę.

PERSONEL

Dr n.med. Anna Biczysko-Murawa

Jestem doświadczonym stomatologiem z wieloletnim stażem pracy w Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, oraz w gabinetach stomatologicznych. Zdobyłam tam wiedzę w trakcie studiów specjalizacyjnych oraz  doktoratu, praktycznie umiejętności udoskonalałam w trakcie kursów zawodowych. Byłam instruktorem i koordynatorem zajęć studenckich w języku polskim i angielskim. Jestem autorem kilku prac naukowych. Zdobyłam doświadczenie, oraz umiejętności pozwalające na prowadzenie kompleksowego leczenia.

Specjalizuję się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, odbudowie zębów po leczeniu, zarówno zachowawczym jak i protetycznym.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom zawodowym przeprowadzam dokładną diagnostykę i w oparciu o nią prowadzę kompleksowe leczenie.

Dypl. hig. stom. Sylwia Tamm

Absolwentka Wielkopolskiej Szkoły Medycznej w Poznaniu. Jest członkiem Wielkopolskiego Klubu Higienistek. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach i sympozjach, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. W 2011 roku ukończyła naukę na kierunku Asystentka Stomatologiczna, a od 2014 roku posiada dyplom higienistki stomatologicznej.

Ściśle współpracuje z lekarzami stomatologami w zakresie profilaktyki i higieny jamy ustnej. Wykonuje zabiegi takie jak skaling (usuwanie kamienia nazębnego), piaskowanie, polishing, lakierowanie czy wybielanie zębów.

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie dopasowując odpowiedni do potrzeb instruktaż higieny jamy ustnej, porady dotyczące prawidłowych nawyków żywieniowych i higienicznych w jamie ustnej.

Dypl. hig. stom. Karolina Wardyn

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego im. PCK w Poznaniu, gdzie uzyskała dyplom asystentki i higienistki stomatologicznej. W gabinecie stomatologicznym pracuje od 2012 roku. W wolnych chwilach chętnie podróżuje, chodzi do kina, interesuje się akwarystyka i słucha muzyki z czarnych płyt, które kolekcjonuje.

Gabinet Stomatologiczny

GABINET HIGIENY

Gabinet Higieny jest gabinetem przynależącym do gabinetu stomatologicznego Specjalistyczna Stomatologia Anna Biczysko – Murawa.

Został stworzony specjalnie dla Państwa w celu wykonywania zabiegów takich jak skaling (usunięcie kamienia nazębnego), piaskowanie , lakierowanie czy wybielanie zębów.

All Rights Reserved. Copyright 2019 © Anna Biczysko-Murawa